sweet home Alabama - domácí sendviče

27. června 2016 v 13:16 | lexi |  plody ovocného stromu
Stál jsem před obchůdkem s domácími sendviči. Byl jsem zde už tolikrát, že už to ani nespočítám. A rozhodně víckrát, než kterýkoli jiný smrtelník. Možná jednou umřu na přejedení se těmi skvělými sendviči. Nebo radostí, kdykoli se na mě ta nádherná dívka usměje. Nejenže dělá ty nejlepší sendviče ve státě, ale naprosto vás taky omámí její úsměv, který kouká zpod jejích kudrnatých rezavých vlasů.
Vešel jsem dovnitř a zařadil se do fronty, což znamenalo tři lidi přede mnou. Rozhlédl jsem se kolem a díval jsem se, jak všem lidem chutná. Je to tady otevřené jen asi tři měsíce, ale spoustě lidí to umanulo a je tu každý den narváno přímo k prasknutí.
"Dobrý den, jaké bude Vaše přání?" Její úsměv je naprosto okouzlující.
"Chtěl bych s grilovanou zeleninou a bylinkovým máslem, prosím,"
"Dobrá, jednou grilovaná zelenina," její koutky se roztáhly ještě víc a podala mi zabalený do barevného papíru s názvem WITH LOVE HOMEMADE můj sendič. Zaplatil jsem a posadil se k oknu, abych si mohl nejen vychutnat chutnou svačinku, ale i nádherný výhled na řeknu, která se linula na druhé straně silnice a nekonečně dlouhá pole, které v dálce utínaly hory.
Dnes byl nádherný den, slunko svítilo už od rána a bylo příjemně teplo. Ne že by se člověku chtělo pracovat, když je takhle pěkně, ale na náladě mu to rozhodně přidá.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama