f o l k s : Italská spolubydlící

3. července 2016 v 11:06 | lexi |  plody ovocného stromu
"Kde je Giorgia?" zeptala se drobná plavovláska, když spolu s jejími přáteli seděla v Bizz Buzz Cafetérii. Poslední dobou tam trávili čím dál víc času. Obzvláště díky Giorgii, která tam stejně většinu času ale nebyla. A nikdo pořádně neví, kde neustále je.
"Ta holka by potřebovala přivázat, pak už by se nehla z místa," procedil mezi zuby blonďatý mladík.
"Ale zase musíme pochopit, že to tady chce poznat," přidala se i Frankie, vysoká dívčina s kratšími tmavými vlasy, které byly přirozeně kudrnaté. "Taky bych neseděla na zadku,"
"Frankie, já nemám nic proti tomu, aby to tady poznala. Klidně ji provedu a ukážu jí, cokoliv bude chtít. Mně jde o to, že ona nám vždycky napíše, že dáme sraz v kavárně a nakonec tady není. To mi přijde zvláštní," plavovláska si dá pramen vlasů za ucho.
"Stelo," osloví jí Frankie.
"Jen můj názor. Jinak ji zbožňuju." Usměje se. "Vážně," dodá.
"Já ji mám taky rád. Člověk se s ní nenudí, když už teda má to štěstí a stráví s ní nějakej ten čas,"
"To je fakt," uzná brunetka. "Chvíli je to úplně normální holka a rázem v sobě dokáže probudit pravou italskou krev a už lítaj talíře."
"To né," smál se blonďák, jménem Ace.
"Ale jo," přitakala Frankie. "Ze začátku, co u mě začala bydlet, po tom mym inzerátu, jsem si začala říkat, jak jsem mohla být tak blbá a dát si inzerát, že hledám spolubydlícího. Protože ráno jsem vstala a po Italce ani stopy. Tak se šla třeba projít nebo nakoupit a v tu ránu slyším tak strašnej řev, jak kdyby někdo prudil lva. A na telefonu Giorgia v koupelně. Sem se jí teda zeptala, co se stalo, proč tak ječela. A ona se na mě úplně nevinně usmála a řekla: Já jsem nekřičela. To byl každodenní telefonát s mou matkou,"
Všichni se začali smát.
"Typická Giorgia,"
"Je fakt, že nepoznáš, kdy na sebe ječej, protože jsou naštvaní a kdy na sebe ječej, jen tak,"
"Pravda, to fakt ne."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama