Září 2016

Hallelujah [ Il Divo ]

30. září 2016 v 17:59 | lexi |  hudba
úplná husina na konci, nádherné!


equestrian academy IV.

27. září 2016 v 21:06 | lexi |  ea
"Dnešní výkon Lucy Kavannaghové nebyl nijak přesvědčivý. Vypadala zmateně a snad i v bolestech, těžko říct, co se stalo. Snad se to brzy zlepší, protože tohle není Luca, kterou my všichni známe. Neporazitelná, nebojácná, odvážná, tak by se dala od Tokia definovat. Tokio pro tuto jezdkyni znamenalo převeliký úspěch. Na stupních vítězů stála po boku svých kolegyň - Fabiany Mannové a Gabriely Olsonové, jejích dobrých přítelkyň... Naopak bratři Lefebvrové jsou zpátky ve formě. Po menším fiasku v Barceloně jsou to opět ty známé a úspěšné tváře, které nenechají žádnou dívku klidně spát. Matador a Sambuco, dva nejlepší parkuroví koně, trénování skvělým a zkušeným koučem, ježdění kvalitními jezdci, tohle je francouzská pohádka. A když už jsme u toho, neuvěřitelně se těším, až budu moct komentovat blížící se parkurovou kvalifikaci přímo z Francouzské jezdecké akademie a sledovat přirozené prostředí Bena a Nicka, kteří tam defakto vyrůstali."

equestrian academy III.

27. září 2016 v 20:49 | lexi |  ea
"Ty zkurvenej idiote!" Fabiana vtrhla do Nickova pokoje. "Co si o sobě sakra myslíš?" Řvala, všichni přítomní - Azer, Nick, Ben a Roy se na ní udiveně dívali. Jen Nick věděl, o čem mluví. Byl to ten nápad, který klukům neřekl. A možná ani neměl v plánu, pokud to Fabiana neprozradí. "Uráčil ses zase závodit, nevim, asi ti to za to fakt stojí! Ale to musíš neustále porušovat pravidla? Vědí o tom tyhleti?" Pohledem přejela po ostatních.
Roy se zvedl z křesílka, na kterém dosud pohodlně seděl. "Moment, Mannová. Zastav, laskavě a vysvětli nám, co to do tebe vjelo,"
V tom se uchechtl Azer. "Že tě to udivuje," pronesl směrem k Royovi. "Ony si pořád budou vymejšlet kraviny, jen aby nám to co nejvíc znepříjemnily, že, Fabi?" Culil se.
Ale Fabiana věnovala svou přítomnost pouze Nickovi. "Ona startovat bude. Ona bude startovat vždycky." Dodala s velkým důrazem, poté se konečně zadívala na Roye a Azera, a se znechuceným výrazem a opustila pokoj.equestrian academy II.

20. září 2016 v 15:27 | lexi |  ea
"Anja Fexletinerová před půl rokem vyhrála hry ve Frankfurtu, čímž dokázala, že mezi světovou špičku neodmyslitelně patří. Tak pojďmě se podívat na její dnešní výkon," komentovala usměvavě moderátor parkurové závody ve Varšavě. Bylo půl jedenácté dopoledne a všichni diváci se těšili, jak se zadaří jejich favoritům. "Největší favorité dnešního dne jsou jednoznačně bratři Lefebrovi, kteří po dlouhé době startují oba ve stejném závodě a mimo jiné i známé tváře z Německa - Fabiana Mannová, Luca Kavannaghová a trojici uzavírá Finka Gabriela Olsonová." Moderátor, jménem Gary Deanson, z Velké Británie, byl častým moderátorem parkurových závodů a svou práci miloval. Byl rád, že sleduje vývoj jednotlivých jezdců, jak mění koně, taktiky a dávají vše do toho, aby vyhráli. "Tak jdeme na to, vážení diváci." Anja právě vjela na kolbiště se svým nejoblíbenějším koněm, hnědákem Kentuckym. "Kentucky, sedmiletý hnědák, anglický plnokrevník, nádherný kůň. Čisté, rychlé výkony, které by jistě nemrzely žádného soupeře. Oxer, kolmák, zeď, zatím žádný problém. Teď je na řadě vodní příkop. Vím, že s tím Kentucky měl kdysi problémy, tak uvidíme, jak se k tomu postaví dnes. Nádhera. Tak ladný skok před příkop jsem už dlouho neviděl. A, vážení diváci, nastal problém. Kentucky odmítl skočit triplebar. To budou čtyři trestné body. Triplebar je těžká překážka, ale Anja to zkouší znovu a... povedlo se, Kentucky pochopil, že to je další z jedenácti překážek." Následoval další oxer, druhý, tentokrát malý vodní příkop, druhá zeď, in-out a poslední opět triplebar. "Tak to byla Anja Foxleitnerová s časem 1:58 vteřin a se čtyřmi trestnými body."

INSPIRATION4

17. září 2016 v 21:23 | lexi |  napady, inspirace
Summer Entertaining Cookout Ideas #summertastes

INSPIRATION3

15. září 2016 v 20:50 | Luis∆ |  napady, inspirace
“You don’t have to be great to start, but you have to start to be great.” ~ Zig Ziglar

INSPIRATION2

15. září 2016 v 20:15 | lexi |  napady, inspirace
Summer Entertaining Cookout Ideas #summertastes

INSPIRATION1

13. září 2016 v 19:57 | lexi |  napady, inspirace
Outdoor Entertaining Party Tips | Easy Summer Living