ROYAL airlines. 1

16. října 2016 v 17:32 | lexi |  plody ovocného stromu
"Rád bych přivítal všechny pasažéry letu do San Francisca. Moje jméno je Dominic Kraus a dnes jsem Vaším kapitánem spolu s kapitánem Oliverem Maksimem. Zbývá nám 15 minut do odletu. Očekáváme kratší let, okolo 10 a půl hodiny. Jsme nadšení, že jste si vybrali naší společnosti, udělejte si pohodlí a užijte si servis." Dominik odloží mikrofon a ještě jednou zkontroluje přístroje na své straně, stejně jako Oliver.

Letušky, tedy Lucie a Adriana uvítaly poslední pasažéry, ukázaly jim jejich místa a poté bezpečně zavřely dveře do letadla. Následně všechny pasažéry znovu přivítaly, obeznámily je se základními pokyny, pobytu a chování během letu na palubě, seznámily s oblečením bezpečnostní vesty a tak dále.

Poté se přesunuly na svá místa a slova se opět ujali piloti.

"Hovoří k Vám druhý kapitán, Oliver Maksim, ještě jednou Vás vítám a všichni doufáme, že si s naší společností budete spokojeni. Prosím Vás, abyste se připoutali, budeme startovat."

V pár lidech kapitánova poslední slova vyvolala trochu paniky, protože většina cestujících letěla poprvé. Ovšem se ale našli i pasažéři, kterým to nedělalo sebemenší problém a v klidu si otevřeli noviny, časopisy či knížky.

"Už si mluvila s Leou?" zeptala se Adriana blondýnky, která zvědavě zavrtěla hlavou.
"Ne, co se stalo?" zeptala se zvídavě.


"Už jsem konečně pochopila, proč se každej ptá letušky, jestli nerandí s pilotem."
"S kterým?"

"S Dominikem."
"Páni. On ale po ní taky poslední dobou pokukoval," usmívala se Lucie. "Ale ještě neměli společnej let, nebo jo?"
"Za dobu krátkou, ale úplně ne tak krátkou, dobu existence téhle společnosti ti říkám, že neměli." Černovláska se také culila. "Ale když už jsme u společných letů, jak se to vyvíjí mezi tebou a Oliverem, hm?"
"Dobře. Už dokonce našel nějakou restauraci, kam půjdeme na véču, až přiletíme." Pochlubila se.
Adriana překvapeně vyvalila oči. "Páni. Tomu říkám vážný." Pak ale na chvíli posmutněla. "Škoda, že já nikoho nemám. Asi taky začnu někoho hledat..."
Čímž automaticky přinutila svou kolegyni k smíchu, stejně jako ona jí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama