Listopad 2016

o b r á z k y . 18

27. listopadu 2016 v 20:27 | lexi |  obrazky
housekitchen

equestrian academy VI.

27. listopadu 2016 v 13:40 | lexi |  ea

"Zdravím Vás ze slunečné Francie, konkrétně z jezdecké akademie ve Versailles, kde se dnes koná již 3. ročník Ceny Zlatého lvíčete, kterou pořádá tradičně rodina Lefebvrů, velmi známá jezdecká rodinka." Moderátor Edd byl ve své formě, obzvláště nyní - na tento závod se velmi těšil. Kromě spoustu dalších televizí a novinářů a fotografů, kteří šíleli, aby mohli ukořistit nějaký snímek závodníků; tu bylo plno diváků - snad i několik tisíc - a kromě nich samozřejmě sponzoři, majitelé, jezdci, jejich pomocníci, ošetřovatelé, záchranná služba, pokud by se někomu udělalo nevolno. Nebylo by ani divu, dnes teploměr ukazoval přes 29 stupňů.
"Jak můžete vidět," Edd mluvil do kamery. "Tento areál je opravdu obrovský, takže je celkem snadné se tu ztratit, i když dostanete u vchodu mapku. Strašně rád bych někoho z jezdců odchytl ještě před tím, než vstoupí na kolbiště." Přičemž se začal ohlížet a naznačil kameramanovi, aby natáčel okolí kolem nich - davy lidí, kteří odcházeli na svá místa nebo ty, kteří si kupovali menší občerstvení.

say "fuck the world 'cause it's MY life"

27. listopadu 2016 v 13:14 | lexi |  plody ovocného stromu
Nerýpej se v minulosti, kterou už nemůžeš změnit. Akorát nad tím budeš přemýšlet víc a víc.Říkat si, co kdyby.... K čemu ti tohle bude dobré? Jednoduše - k ničemu. Tak se netrap nad tím, co nejde vzít zpět. A hlavně pamatuj, že pokud nejde o život, nejde o nic.
Někdo ti něco řekl? Neber si to osobně. Lidi jsou hnusní. Nikdo není jako ty, nikdo nemá dobré srdce jako ty. A kvůli někomu se měnit nebudou. Někde si pořád stěžuje, i na tebe? Ať si políbí. Nestojí ti to za to, stresovat se a přemýšlet nad nimi, kteří by se nad tebou nepozastavili ani na sekundu, natož nad tebou přemýšleli.
Prostě se tak stalo.
Tak už nad tím přestaň přemýšlet, život jde dál.
Takovýhlech situací ještě bude hodně - nikdy nevíš, co si pro tebe život připraví. Někdy je to lepší nevědět, někdy horší.

Buď sama sebou a ser na ostatní.

o b r á z k y . 17

27. listopadu 2016 v 11:01 | lexi |  obrazky
snowinterior

equestrian academy V.

26. listopadu 2016 v 14:58 | lexi |  ea

"Nick Lefebvre je zpátky ve formě. Závody v Curychu zvládl na jedničku s hvězdičkou. Ani jeho ženská soupeřka neměla šanci - z dalších míst ji vystrnadila Chloe Ménétries a Azer Fredriksen. Celkem vzato, Luca Kavannaghová poslední dobou nemá moc štěstí, možná by jí tak prospěl odpočinek."


"No to jsou žvásty!" Anja znechuceně vypnula televizi a odhodila ovladač vedle sebe na sofa.
"Co se děje?" Zeptala se Fabiana, která v kuchyni připravovala sendviče.
"Nic, jenom v tý televizi melou úplný sračky."
"Hej a tos ještě neslyšela o nějakým teď novým webu, kterej se bude výhradně soustředit jenom na nás koňáky a náš život."
"Takže papíci everywhere?"
"Tak nějak."
"Bezva."

o b r á z k y . 16

24. listopadu 2016 v 20:12 | lexi |  obrazky
gif, pll, and hanna marin image

o b r á z k y . 15

24. listopadu 2016 v 3:25 | lexi |  obrazky
coffeestudy

o b r á z k y . 14

22. listopadu 2016 v 22:58 | lexi |  obrazky
bedroomhome

Bez stresu, prosím!

22. listopadu 2016 v 22:34 | lexi |  plody ovocného stromu
"Klid, uklidni se. Nádech, výdech. Já vím, co se ti asi teď honí hlavou, ale když se nad tím pořádně zamyslíš - k čemu ti tohle všechno stresování bude dobré? K ničemu? Akorát se připravíš o svůj volný čas - čas, kdy můžeš být šťastná a nestarat se, co bude. Co se má stát, stane se. To člověk moc ovlivnit nemůže. Bůh nám tak nějak naplánoval náš život nebo některé naše životní části a je jen na nás, jak se s tím vypořádáme. Jestli se vzdáme už na začátku anebo se rozhodneme žít. Nevzdávej se, jen proto, že to je těžké. Mysli na budoucnost - všechno se to jednoho dne vyplatí. Ať se ti to nebude zdát sebevíc, lepší dny přijdou. To nejlepší je ještě ve vývinu, ale přijde, to ti zaručuji. Všechno skvělé chce svůj čas, takže nespěchej. Nech dny plynout, snaž se vydat ze sebe to nejlepší a nestresuj se. Není to k ničemu dobré - ztratíš tak akorát pozitivitu. A navíc - nepodceňuj se! Holka, ty máš potenciál! Jen stačí hledat, i když si myslíš, že nejsi na nic dobrá, v ničem nevynikáš - kecy! Není to pravda! Každý má to své něco, v čem je dobrý, lepší než ostatní. A ty víš, že mám pravdu. Možná, že ještě nevíš, co je tvá přednost, ale neboj - jednoho dne to zjistíš a už nebudeš šťastnější. I ty nejhorší dny odejdou a každý den máš stále nové a nové šance - nepromarni je. Neboj se. Mluv s lidmi, nejsi méněcenná. Nejsi horší než oni. Všichni jsme ti samí. Všichni jsme stejní. Jen se s tím každý jinak vypořádáváme. Možná, že nemáš stejné názory jako ostatní - a co? Buď originální! Neboj se říct svůj vlastní názor, sakra! Je to tvůj život, tvé názory a tvůj způsob života. Nestarej se, co si o tobě myslí ostatní - oni se nestarají o tebe, tak proč by ses ty měla starat o ně? Proč? Proč? Nedělej to! I když jsou věci těžké v životě, je spousta překážek a rozhodnutí, před která se budeš muset postavit - a bez stresu, prosím! Takže, teď mě poslouchej: usměj se, mysli pozitivně, kašli na ostatní, nepodceňuj se - nikdo není dokonalý, a hlavně - NESTRESUJ SE. Ničemu a nikomu to nepomůže, obzvlášť ne tobě!"

better watch her, man

19. listopadu 2016 v 19:10 | lexi |  plody ovocného stromu
"A kdo to je?"
"Hannah Agriori."
"A to je?"
"Kámo, ta ti ve vteřině hackne celej tvůj život."
"Cože?"
"No slyšels správně, Tave."
"Takže profi hackerka?"
"Taky. Ta hlavně dokáže vystopovat každýho do pár minut. Najde ti člověka, o kterym si v životě neslyšel a možná bys nikdy ani neslyšel, kterej s tebou má nějakou spojitost. Dokáže najít, kde je v době oběda Angelina Jolie, kam chodí po večerech Mick Jagger nebo kde se každý ráno probouzí největší mafiánský bossové. Ta má přehled o celym světě."
"Jak, jak je tohle vůbec možný?"
"Mysl je mocná. A když jí spojíš s technologií, máš vyhráno. Když teda víš, jak to dělat."
"Takže může vidět třeba všechny fotky, co má v telefonu Meghan Fox?"
"Jop. Přesně."
"Ty kráso. A to na ní nikdo ještě nepřišel, jakože že hackuje lidi?"
"Ne, ale chápej, že i kdyby se do něčího mobilu nebo počítače nabourala, nikde to nezveřejňuje, takže by na to ten dotyčnej nebo dotyčná vůbec nepřišli. Dokonce policie ji fakt potřebuje."
"Jo?"
"Jo. Ale ona nepotřebuje je, nebo takhle... Ona s nima spolupracovat nechce."
"To je celkem rozumný, ne?"
"Pro mě jo."
"Takže může třeba šmejdit v mym mobilu právě teď?"
"Jo, to může."