Srpen 2017

o b r á z k y . 89

31. srpna 2017 v 21:41 | lexi |  obrazky
metalSuperthumb

o b r á z k y . 88

30. srpna 2017 v 19:04 | lexi |  obrazky
coffeefood

EA - prázdniny

27. srpna 2017 v 12:43 | lexi |  ea
Anja se protáhla a pročechrala si své dlouhé karamelové kadeře. Poté se usadila na pohodlného smetanového křesílka a zadívala se na Carlitu, která ručně psala pozvánky na svatbu jejího bratrance. Když se nad tím Anja zamyslela, Carlita byla skvělá na typografii. Písmo měla nádherné a psaní ji vždy bavilo, takže její bratranec neudělal žádnou chybu ve svěření pozvánek do rukou sympatické tmavovlásky, na níž Anja obdivovala její italské rysy, které jí dělaly neodolatelnou.
Byl krásný slunečný den, ale přesto se Anja neměla k tomu jít ven. Alespoň ne teď. Večer to trochu přehnala s pitím a tak koketovala s myšlenkou jít ještě spát, nebo si alespoň někam na chvíli lehnout. Carlita stejně měla plno práce s pozvánkami a nikdo jiný se v domě zatím nenacházel. A v nejbližší době to ani nikdo z nich neměl v plánu.
Luca byla právě v Dubaji, kam odletěla teprve včera; Fabiana byla na pár týdnů zpátky v rodném Tyrolsku; Gabriela odjela na dovolenou na Maledivy spolu se svými přáteli; Azer s Finnem si udělali výlet po Státech; Ben koketoval s myšlenkou dalšího studia, vzal by si rád pár kurzů a vrátil se do školy pro nějaký ten diplom; Nick trávil čas u Roye v Rakousku a Jakub se poptával po dalším koni na závodění.
Všichni se snažili vytěžit ze svého volna maximum než zase budou muset zpátky na kolbiště.

EA - Nejsou naivní, lidi je milují.

27. srpna 2017 v 0:39 | lexi |  ea

"To snad nemyslíš vážně!"
"A co je na tom špatnýho?"
"Co? Všechno! Jsou to mladý, namyšlený a naivní středoškoláci!"
"Středoškoláci? Ti už mají střední za sebou, Erwino. Víc vyspělejší tým jsem nikdy neviděl. Pravda, nemají se všichni v lásce, ale to nikdo. Panuje mezi nimi velká rivalita, ale to je přece úplně v pořádku. Ti lidi venku je zbožňují, to jim vzít nemůžeš. Tohle není žádnej wrestling, má milá. Tady se nic nedomlouvá, oni si žijí podle svého a tak to taky vypadá. A mají větší fanouškovské základny než kdejaký celebrity. Oni dělají jen to co nejvíc milují - parkur. Oni by pro svý koně udělali první poslední. Carlita kvůli problémům s jejím čtyřnohým parťákem vynechala nejdůležitější závody; Kuba neobhájil titul kvůli dýchacím potížím jeho koně; Luca vynechala kompletně jednu sezonu aby se jejímu koni nepřitížilo a Nick jí dokonce nabízel jednoho ze svých koní, protože ví, že závody miluje, ale ona ho stejně odmítla a raději jen sledovala soutěže z povzdálí a fandila svým přátelům. A rozhodně nerozhazujou jen tak prachama. Jasně, koupili si luxusní baráky a byty, ale stejně tak dopřáli luxus svým zvířecím chlupáčům. Oni nejsou tak bezcitní a naivní a povrchní a já nevim co ještě, jak si myslíš. Oni jsou světová jezdecká špička, lidi je milují a je z toho slušnej byznys. Na tom jedinym mi záleží."


o b r á z k y . 86

20. srpna 2017 v 10:47 | lexi |  obrazky

pár slov

18. srpna 2017 v 9:59 | lexi |  pár slov
1) přestaň brát všechno tak vážně
2) vic si užívej, všeho
3) zkus nestěžovat si, alespoň nějakej ten den
4) USMÍVEJ SE.
5) autoškolu přežiješ. nevnímej ji jako zlo, každej jednou začínal a žádnej učenej z nebe nespadl. každý je jiný a kdybychom byli všichni stejný, bylo by to na prd. o tom to je. ber to jako nutnou součást, směj se nad tím, vždyť každej jednou začínal. tak klid, ano?
6) "I live for glitter, not you!"
7) přestaň už přemýšlet nad tím, co si o tobě ostatní myslí. fakt s tím přestaň, stejně ti to k ničemu nepomůže, jim je to jedno a ty se akorát trápíš. no tak.
8) ať už den byl jakýkoli, večer na tebe bude vždy čekat západ slunce a hvězdy
9) don't worry, be happy. ne vždy to funguje, ale něco na tom přece je, ne?
10) kup si deník a piš si deník. třeba to k něčemu bude, ne? k budoucím úspěchům? k porovnání sebe sama za nějakou dobu, hmmm?
11) co třeba ta jóga, meditace? koketuješ s tím už nějakou dlouuuhou dobu.
12) začne ti heartland, hawaii five 0 (i když bez Kono a China, ale co už no. vždycky to můžeš zkouknout znova)
13) zkus víc vařit.
14) jíst spořádaně. 5 menších porcích. zkus to dodržovat, pls.
15) čtiii. dočti aspoň 2 rozečtené knížky.
16) do školy termohrnek, nezapomeň!
17) ŽÁDNÝ NEGATIVNÍ MYŠLENKY, pokud se to teda netýče příběhů.
18) dej lidem konečně šanci poznat jaká seš. nestresuj se, nemá to cenu. vždyť se podívej, kolik magorů kolem dokola je a myslíš, že se starají o to, co si o nich někdo myslí? NE! a V TOM je ta svoboda. v tom to je. ♥box1

18. srpna 2017 v 8:59 | lexi |  box
až ti bude zle, smutno, budeš se cítit sama, že tě nikdo nemá rád, že se o tebe nikdo nestará, že si každýmu ukradená, podívej se sem. ♥


o b r á z k y . 85

17. srpna 2017 v 14:04 | lexi |  obrazky

o b r á z k y . 84

17. srpna 2017 v 13:43 | lexi |  obrazky